Geoblog.pl    PawelK    Podróże    Pawel K-a podroz ciagle trwa... the journey is still on move ....    Najwieksze miasto w Chinach, The biggest city in China

Najwieksze miasto w Chinach, The biggest city in China

Chiny
Chiny, Shanghai

15 minionow ludzi. I troche zwiedzania
A co tu duzo pisac o Shanhgaiu. Tyle juz napisano???
Moja przygoda w tym miescie zaczela sie od awaryjnego dzwonienia do ludzi z Hospitality Club i Couch Surfing. Jako ze wiekszosc albo nie odpowiedziala na moje wczesniejsze maile lub nie mogla.
Na szczescie znalas sie jeden czlowiek i mialem swoj koncik.
Zwiedzilem to co wszyscy specjalnie mnie to miasto nie pociaga. Tak chcialem zobaczyc bo najwieksze w chinach nie???
Zrobilem kilka fajnych fotek, i sporo ladnych fotek tez zobaczylem w tzw. French Concesion.
Zobaczylem muzeum, bardzo ladne.

Apropo Chinczykow i Olimpiady to z tego co tu mozna wywnioskowac.
Dla wiekszosci jesli jest dobrobyt to reszta jest malo warzna.
To przecierz kraj srodka a reszta to barbarzyncy.
Generalnie maja w nosie to co sie dzieje, a jesli cos o tym mylsa to generalnie sa oburzeni jak my morzemy sie wtroncac w ich wewnetrzne sprawy.
Media i komuchy tylko ich utwierdzaja w tym przekonaniu.
No cuz pojade pod granice z tybetem to sie okarze kto tam jest szczesliwy a kto rozrabia.
Pozdrawiam.

maKaska
maKaska - 2008-04-20 11:56
pietnascie milionow ludzi i tylko piec slow ? chyba jestes niesprawiedliwy , nie traktuj nas tak- po macoszemu !

gosiaszepielow
gosiaszepielow - 2008-04-21 20:23
Ja chcialam skomentowac komentarz - jest absolutnie doskonaly!
Calkowicie sie z nim zgadzam i mysle, ze warto zebys nam napisal, o chinskich nastrojach przed olimpiada i o tym czy oni w ogole wiedza, ze caly swiat o nich kipi! Napiszesz?

Konfucjusz-srucjusz
Konfucjusz-srucjusz - 2008-04-22 23:48
No niestety, Pawel ostatnio jest bardzo oszczedny w slowach :(

mama
mama - 2008-04-23 22:47
Dziekuje za wszystkie wspaniale zdjecia.
U nas wiosna. Nie ma taaakich przelomow i menu spokojniejsze. Uwazaj na siebie !
Tesknimy i pozdrawiamy serdecznie.

PawelK
Pawel Kilen