Geoblog.pl    PawelK    Podróże    Pawel K-a podroz ciagle trwa... the journey is still on move ....    Working Permit with SSE in Central Ontago

Working Permit with SSE in Central Ontago

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Alexandra

Pracuje przy zbiorze owocow(nektarynki, sliwki, apricot- co to po polsku bo zapomnialem.?0. Placa kiepsko i duzo roboty.
Generalnie jak bym nie musial to bym pewnie juz sie z nimi pozegnal.
Internet drogi az portfel boli wiec krotko pisze! Pozdrawiam!
SSE to Working permit tylko w centralnym Ontato dostaje sie go raz w zyciu tak mi powiedziano.
jest na 6 miesiecy i mozna pracowac tylko z zakontraktowanymi pracodawcami w SSE (okolo 15 )

Wszedzie jest mnostwo turystow z Work and Holiday visa wiec tym ciezej ze znalezieniem pracy lecz to jest jakas opcja dla tych wszystkich ktorzy nie maja zaszczytu na W&H.

Jeszcze nie wiem jak dlugo tu zostane lecz pewnie zostane dopoki bedzie praca. Odkladac pieniadze.
Saving, save, save kazdy bilbord i naklejka mi podpowiada, nawet wydruk z bankomatu mowi SAVE!!

Moj nr w NZ +64226522795

Pozdrawiam wszystkich. P.S. tymczasowo cisza na blogu bo sie pracuje lecz wrzuce niedlugo jakies zdiecia, lazi sie troche po okolicy rowniez w dayoffa!!

Gośka
Gośka - 2010-01-20 00:42
jakich owoców, bo mnie to zywo interesuje, pozdrawiam - Gośka

potworzy arquiteqtonicznie
potworzy arquiteqtonicznie - 2010-01-20 11:39
Jak Pawel znajduje tak szybko te roboty to ja nie mam zielonego pojecia (?) :/

gosiaszepielow
gosiaszepielow - 2010-02-04 12:31
Zdolny chłopak jest, to znajduje :-)
Dzieki za info o morelkach!!! A zrobisz im jakąs fote swoim zajebistym nowym aparatem!? ;-) Pozdrawiam!

geralt1
geralt1 - 2010-03-09 00:27
No no no... 29 latek już na karku, ponad 3 lata w podróży:) W takim razie, niech kolejne lata upływają na kolejnych bardziej szalonych i przygodowych podróżach:)

Sydzka
Sydzka - 2010-03-09 17:45
Wszystkiego najlepszego ;)
zdrowka i niezapomnianych przezyc
sto lat

beti
beti - 2010-03-09 17:50
dziękuje.... pozdrawiam super relacja....piękne..ciężkie wolne życie...kiedyś jak odchowam dzieci i bede mieć trochę kasy ruszę jak Ty z plecakiem przed siebie:)

potworzy
potworzy - 2010-03-31 02:28
moze by tak czas na jakiegos newsa, PawelK? ot, tak dla podbudowania morale stalych obserwowaczy

PawelK
Pawel Kilen